Contact

Contactadressen voor diversen functies binnen ORMI:

Bestuur:

Voorzitter, vacant: voorzitter@ormi.nl
Penningmeester, vacant: penningmeester@ormi.nl
Secretaris, Mark de Graaf: secretaris@ormi.nl
Team Technisch Kader, Lisette Hartman: technischkader@ormi.nl
Team Communicatie, Marlies Gerritsen: communicatie@ormi.nl
Team Sponsoring: Peter Appels: sponsoring@ormi.nl

Overig:

Wedstrijdsecretariaat, Martin Hoogendoorn: wedstrijdsecretariaat@ormi.nl
Team Activiteiten: activiteiten@ormi.nl
Team Materiaalbeheer: materiaal@ormi.nl
Contactpersoon CMV-Nevobo, Marieke Buiting: cpm@ormi.nl
Recreanten en trimcompetitie, Albert Lemmen: trim@ormi.nl

Andere Vragen:

Wil jij of je kind een keertje komen kijken bij een training? Dat kan! Bekijk hier de trainingstijden van alle teams.
Ben je tussen de 5 en 10 jaar, dan speel je meestal bij de CMV’ers.
Ben je tussen de 11 en 18, dan speel je meestal bij de Jeugd, MC (Meisjes C) t/m MA (Meisjes A).
Ben je ouder dan 18, dan speel je meestal bij de Seniorenteams.
En wil je recreatief spelen, kijk dan eens bij de Recreanten.

 

Voor alle andere vragen of weet je niet bij wie je moet zijn, stuur dan een bericht via het contactformulier.