Contact

Contactadressen voor diversen functies binnen ORMI:

Bestuur:

Voorzitter, Gerrit Berkhoff: voorzitter@ormi.nl

Vice-voorzitter, Pim Buiting

Penningmeester, Carlo van Erkelens: penningmeester@ormi.nl

Secretaris en ledenadministratie, Mark de Graaf: secretaris@ormi.nl

Team Technisch Kader, Johan Snijder: technischkader@ormi.nl

Overig:

Wedstrijdsecretariaat, Martin Hoogendoorn: wedstrijdsecretariaat@ormi.nl

Team Activiteiten: activiteiten@ormi.nl

Team Materiaalbeheer: Albert Lemmen / Marike de Graaf  / Martin Hoogendoorn: materiaal@ormi.nl

Contactpersoon CMV-Nevobo : Marieke Buiting: cpm@ormi.nl

Coördinatoren CMV:

Team Sponsoring: Albert Lemmen / Gerrit Berkhoff: sponsoring@ormi.nl

Trimcompetitie: Albert Lemmen: trim@ormi.nl

 

Heb je een vraag en weet je niet bij wie je moet zijn, stuur dan een bericht via het contactformulier.