Scheidsrechter bijeenkomst

Iedereen binnen onze vereniging moet wel eens scheidsrechter zijn bij een wedstrijd. Of je dat nu als jeugd doet bij de CMV’ers of als senior bij een jeugd- of seniorenteam: er wordt verwacht dat je alle regels en richtlijnen volgt als je scheidsrechter bent, maar wat zijn die regels ook alweer?

Om weer even duidelijk te krijgen hoe alles werkt organiseren we voor iedereen een scheidsrechteravond. We geven deze avond antwoord op verschillende vragen en informeren je over de laatste wijzigingen omtrent de regels. Onderwerpen die onder andere aan bod komen zijn:

– Wat zijn de nieuwste wijzigingen in de spelregels?
– Hoe kan ik het beste omgaan met mensen die boos reageren (spelers, trainers en/of publiek)?
– Wat wordt er van mij als scheidsrechter allemaal verwacht?
– Ruimte om zelf vragen te stellen

Speciale avonden

Er worden twee avonden georganiseerd in de PWA-hal. Één voor onze jeugdleden en één voor onze senioren:

Woensdag 30 augustus 2017 19.30 uur Bijeenkomst jeugd
Woensdag 6 september 2017 19.30 uur Bijeenkomst senioren

Niet-spelers (bijvoorbeeld ouders van leden) die interesse hebben om scheidsrechter te worden of meer informatie willen over hoe dat allemaal gaat, zijn van harte uitgenodigd om bij één van de bijeenkomsten aan te sluiten. We verwachten dat iedereen op deze avond aanwezig is. Het is immers voor iedereen van belang om alle regels goed te kennen. Geef je op bij jouw aanvoerder!

Met sportieve groet,

Natasja Uiterweerd & Pim Buiting
Scheidsrechtercoördinatoren ORMI