Hoofdmenu
  • Home
  • Over ORMI
  • Organisatie
  • Trimcompetitie
  • Minivolleybal
  • Beachvolleybal
  • Sponsoren
  • Foto's
  • Films
  • Gastenboek
Laatste artikelen
  • Facebook
  • Afscheid Marike
  • Meisjes C kampioen
  • Afscheid Marike foto's
  • Ormi dames winnen laatste officiĆ«le wedstrijd van de competitie
Informatie
Bestuur
Ledenadministratie
Trainers
Website beheerder

Van: gerrit & annette [mailto:g.berkhoff@chello.nl]
Verzonden: donderdag 5 januari 2012 23:55
Aan: Wietske Tellegen
CC: Beek van, Tim; Graaf de, Marike; Lemmen, Albert
Onderwerp: Re: input voor bestuursvergadering

Wietske,
 
Gezien de enorme groei van de jeugd- en miniafdeling zou het wenselijk zijn weer een een echte jeugdcommissie (voor jeugd & mini's) samen te gaan stellen en wel z.s.m.
 
Wat speelt er:
 
Technische zaken; trainers, coaches, trainingstijden, teamindelingen etc.
 
Kledinglijn jeugd/mini's; Binnenhalen sponsors kunnen de kinderen niet zelf, ouders inschakelen?
 
Kledinglijn: Kledingcommissie, maten opnemen, uitgifte kleding, inname kleding, beheer kleding etc. etc. Hiervoor ouders benaderen?
 
Wat zoeken we dus?
 
Coordinator Jeugdcommissie /Afgevaardigde in bestuur  - Mark/Marike?????
Coordinator TC Jeugd - Tim/Pascal/Marieke JB/Marieke H/Marlies S. en......??? Jeroen W?
Coordinator Kleding Jeugd - Anke Nijhof/Roos van Andel/Yolanda den Herder en/of....??? Jeroen W.?
Coordinator Sponsoring Jeugd - Anke/Richard Nijhof/Oscar Goos of.....? Vader van, ook lid, naam??? Marike??? Van de Schepop???? Moeder werkt bij GV? Marike?
Coordinator PR Jeugd - Anne/Christa i.s.m. Sponsorcommissie Ormi (Gerrit B)
Coordinator Activiteiten Jeugd - Danique/Pauline (+/+ tevens zijn zij hulptrainers???)
 
Ideeen voor jeugd/mini's voor Jubileum in 2013????
 
Lijkt mij zeer belangrijk voor volgend jaar en 2013, we zijn nu nog ruim op tijd en voor de toekomst van Ormi 2012-2017 en om onze verantwoordelijkheid naar onze hoofdsponsor goed in te vullen!
 
Groet,
 
Gerrit
 
----- Original Message -----
From: Wietske Tellegen
To: george buiting buiting ; Gerrit Berkhoff
Sent: Wednesday, January 04, 2012 7:43 PM
Subject: input voor bestuursvergadering

Hallo,
 
Hebben jullie nog dingen die ik moet meenemen voor de vergadering van volgende week mbt Technische commissie en/of activiteiten commissie?? Graag zsm indienen.


Met vriendelijke groet,
Wietske Tellegen
06-14624098
Teams
Heren:    H1, H2, H3
Dames:   D1, D2, D3
Jeugd:    MC1, mini's
Uitslagen, standen en programma
Recreanten: 1, 2, 3, 4
Allen: Trainingstijden
Hoeveel online ?
We hebben 9 gasten online
Inloggen auteurs
Inloggen
Sluiten



Zoeken

PostHeaderIcon Ormi Dames pakken broodnodige winst

Door Jessica Bredewout (2)

Na de goede wedstrijd van vorige week wilden Ormi Dames 1 deze week weer punten pakken. Afgelopen zaterdag moesten zij spelen tegen DeVolCo, de ploeg uit Deventer.

DeVolCo stond op de 11e plaats dus was het een belangrijke wedstrijd voor Ormi.

Ormi begon de wedstrijd goed. Door een zeer sterke servicebeurt kwamen ze al op een behoorlijke voorsprong, 7-0. DeVolCo maakte veel fouten waardoor de Dames uit Epe de eerste set wisten te winnen met 25-17.

De tweede set begon Ormi goed maar halverwege de set liep de passing minder goed en werd er niet direct gescoord. Daarnaast kwamen de dames van DeVolCo meer in de wedstrijd. Door een dubbele wissel toe te passen kwam hier verandering in en keerde het tij.Zo kon Ormi op het nippertje de winst pakken, 28-26.

De derde set liep Ormi al direct tegen een kleine achterstand aan. Er werden een aantal servicefouten gemaakt en bij DeVolCo begon het team te draaien. Wederom werd er bij Ormi een dubbele wissel toegepast maar dat mocht dit keer niet baten. Het resulteerde in een verlies voor Ormi 14-25.

Door het verlies van de derde set waren de dames uit Epe wakker geschud. In de vierde set werd er weer goed geserveerd en werden er directe punten gemaakt. DeVolCo had hier geen antwoord op. Dit keer bleef Ormi geconcentreerd en konden ze de winst pakken met 25-17.

Nu Ormi deze wedstrijd gewonnen heeft komen zij dichterbij de nummer 9 en laten ze de nummer 10 en 11 verder achter zich.

Volgende week spelen de dames uit Epe tegen Utrecht. Hopelijk kunnen ze het goede spel voortzetten en punten mee naar huis nemen.


No events

Copyright © 2009 by TechLine
All Rights Reserved.

Powered by Joomla! and Joomla template created by TechLine.